Používaním stránok prevádzkovaných BAU holding - rodinné domy, s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

SúhlasímViac info

Získajte základy RD ZDARMA a ušetrite až 7.500 EUR!

Získajte základy RD ZDARMA a ušetrite až 7.500 EUR!

Skúste si to predstaviť. Vaša rodina sa rozhodla postaviť si rodinný domček, vybrali ste vhodný typ a máte už aj pozemok. Čaká Vás najdôležitejšia etapa výstavby a významná rozpočtová položka – stavba základov. A zrazu, akoby čarovným mávnutím máte základy postavené úplne zdarma, bez akejkoľvek námahy z Vašej strany. Krútite hlavou, že to nie je možné? Ale je, priatelia, s nami áno!

Kupóny

162 využilo akciu

1 ostávajúcich kupónov

Výhody

Platí pre RD Stilo, Uno a Monet

3 až 5-izbové 

Jednopodlažné

Zastavaná plocha: 80-112 m2

V rozsahu výstavby ALL INCLUSIVE s nadštandardnými službami

Zahŕňa: kompletnú výstavbu vrátane všetkých služieb súvisiacich s výstavbou

Hodnota konfigurácie RD: nad 85.000 €

Termín dodania: do 30 pracovných dní od začatia montáže

Miesto dodania: kdekoľvek na území SR

Ušetríte: 7.500 €

Platnosť: 19. 8. 2021 – 29. 8. 2021

Platí výhradne pre nové rezervácie RD

Rezervácia zľavy je nezáväzná. 

Po roku opätovne prichádzame s dlho očakávanou akciou, ktorá má u slovenských rodín obrovský úspech. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú zveriť nám do rúk výstavbu svojho domčeka, prinášame v týchto dňoch možnosť

 

Ušetriť až 7.500 EUR a získať kompletné základy RD ZDARMA

Jedine počas jedenástich dní od 19.8. do 29.8.

 

Táto zľava sa týka našich najobľúbenejších rodinných domov – Stilo, Uno a Monet. Keďže ide o balíček All Inclusive, získavate naviac výstavbu bez starostí a všetky nutné povolenia za Vás vybavíme my. Prirodzene Vám k tomu garantujeme pevnú cenu, dodržanie termínu a tie najkvalitnejšie certifikované materiály. 

Šanca na zmenu nebola nikdy tak výhodná a nikdy tak neuveriteľne blízko. Teraz ju máte priamo na dosah. Viac než 950 rodín pred Vami už svoju šancu využilo. Váhať sa neoplatí, k dispozícii máme len 10 kusov a tie môžu byť už zajtra preč...

Pôjdete s nami do toho i Vy, alebo si tú jedinečnú príležitosť na nový začiatok necháte ujsť??? 

 

Pre lepšiu predstavu o našej práci navštívte niektorý z našich 9 vzorových domov. 

 

Mohli ste nás vidieť na TV Markíza 

KATALÓG A CENNÍK RD už od 39.999 EUR

dostupný k zhliadnutiu >>>TU<<<

Hodnotenia akcie

5 / 5

Hodnotilo: 3
Koloman, Žarnovica
30.03.2019
Vo Vašej spoločnosti sme zistili, že sa vieme bezproblémovo zmestiť do nášho rozpočtu a ešte nám to viete zabezpečiť bez starostí. Čo môžem vyzdvihnúť z Vašej strany bola naozaj extrémna ochota či už v rámci termínov dodania, tak aj prijímania financií. Taktiež obchodná zástupkyňa slečna Benčová bola veľmi ústretová a vždy sa nám snažila pomôcť.
Silvia, Bratislava
04.06.2018
S manželom máme veľa práce a nevyznáme sa v stavebníctve, preto nás potešilo, že zabezpečíte všetko od vybavenia stavebného povolenia až po odovzdanie stavby.
Margaréta, Ružomberok
15.05.2018
Výstavbu rodinného domu som riešila s pánom Kubaliakom a Polyakom. Veľmi som si vážila ich ochotu pomôcť mi a ústretové správanie. Takýto ľudský prístup som už dlho nikde nezažila. Váš balík All inclusive nás presvedčil, pretože vybavíte za klientov všetky potrebné náležitosti k stavbe.

Máte otázku? Spýtajte sa nás na čokoľvek

Zľavové kupóny sa míňaju závratnou rýchlosťou. Získajte ten Váš skôr než bude neskoro. Zostáva už len 1. Pre získanie zľavy prosím zadajte nasledovné informácie: