Používaním stránok prevádzkovaných BAU holding - rodinné domy, s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

SúhlasímViac info

Získajte ZÁRUKU na 6 rokov ZADARMO!

Získajte ZÁRUKU na 6 rokov ZADARMO!

Chcete dom na celý život. Aby ste v ňom Vy i Vaše deti a ďalšie generácie našli bezpečné a pohodlné útočisko. Nechcete investovať rodinné úspory do fušerskej práce a do rúk amatérov. Máte obavy, že nájsť skúsenú firmu, ktorá stavia naozaj kvalitne je dnes už utópia?

Kupóny

28 využilo akciu

3 ostávajúcich kupónov

Výhody

Platí pre RD Stilo, Uno a Monet

2 až 5-izbové 

Jednopodlažné

Zastavaná plocha: 63 až 120 m2

Rozsah výstavby: ALL INCLUSIVE s nadštandardnými službami

Hodnota konfigurácie: nad 72.000 €

Zahŕňa: kompletnú výstavbu vrátane všetkých služieb súvisiacich s výstavbou

Termín dodania: do 30 pracovných dní od začiatku montáže

Miesto dodania: kdekoľvek na území SR

Platnosť10. 2. 2021 –  21. 2. 2021

Rezervácia zľavy je nezáväzná

Naše výsledky hovoria jasne – postavili sme nový domov pre viac než 900 spokojných rodín a kvalita našich domčekov predstavuje absolútnu špičku. Certifikované materiály a Značka kvality drevostavieb Vám zaručuje, že Váš domček bude Vašou pýchou a bezpečnou oázou na dlhé roky.

 

Okrem toho Vám vždy zaručíme:

  • Garantovanú a zmluvne dohodnutú cenu
  • Dodržanie všetkých vopred stanovených termínov
  • Dodanie diela v certifikovanej kvalite
  • Dlhú garanciu na prípadné reklamácie

 

Ak chcete do svojej rodinnej budúcnosti investovať rozumne a bez rizíkpoďte do stavby domu s nami a hneď! Neváhajte, táto rozprávková cena má platnosť už len niekoľko dní.  A práve teraz, jediný krát v roku si k tejto cene môžete vybrať z dvoch zvýhodnení.

 

V dňoch od 10.2 do 21.2. môžete získať domček v top kvalite a s ním:

 

Predĺženú 6 ROČNÚ ZÁRUKU, blower-door test a kontrolu termovíziou

alebo

Jedinečnú ZĽAVU 2.500 EUR z ceny domu

 

Jedine my Vám dáme takúto garanciu, pretože kvalitou našich domov sme si 100% istí. Kto bude dosť rýchly a zmestí sa do prvej desiatky záujemcov, môže už čoskoro bývať vo vlastnom domčeku, ktorý bude jeho životnou pýchou.

 

Doprajte svojej rodine budúcnosť v istote a pod bezpečnou strechou...

 

KATALÓG A CENNÍK RD už od 39.999 EUR

dostupný k zhliadnutiu >>>TU<<<

 


Videopríbeh Ľuboša a Moniky z Radošiny:

 

 

A to najlepšie na koniec. Navštívte niektorý z 9 vzorových domov a presvedčte sa osobne o tom, že v našich domčekoch, by chcel bývať každý... Čakáme Vás na online prehliadke!

Hodnotenia akcie

5 / 5

Hodnotilo: 3
Koloman, Žarnovica
15.05.2016
Vo Vašej spoločnosti sme zistili, že sa vieme bezproblémovo zmestiť do nášho rozpočtu a ešte nám to viete zabezpečiť bez starostí. Čo môžem vyzdvihnúť z Vašej strany bola naozaj extrémna ochota či už v rámci termínov dodania, tak aj prijímania financií. Taktiež obchodná zástupkyňa slečna Benčová bola veľmi ústretová a vždy sa nám snažila pomôcť.
Silvia, Bratislava
04.04.2016
S manželom máme veľa práce a nevyznáme sa v stavebníctve, preto nás potešilo, že zabezpečíte všetko od vybavenia stavebného povolenia až po odovzdanie stavby.
Margaréta, Ružomberok
30.03.2016
Výstavbu rodinného domu som riešila s pánom Kubaliakom a Polyakom. Veľmi som si vážila ich ochotu pomôcť mi a ústretové správanie. Takýto ľudský prístup som už dlho nikde nezažila. Váš balík All inclusive nás presvedčil, pretože vybavíte za klientov všetky potrebné náležitosti k stavbe.

Máte otázku? Spýtajte sa nás na čokoľvek

Zľavové kupóny sa míňaju závratnou rýchlosťou. Získajte ten Váš skôr než bude neskoro. Zostáva už len 3. Pre získanie zľavy prosím zadajte nasledovné informácie: