Používaním stránok prevádzkovaných BAU holding - rodinné domy, s. r. o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

SúhlasímViac info

Stilo Absolut All Inclusive už za 64.999 EUR

Stilo Absolut All Inclusive už za 64.999 EUR

Chceli sme pre Vás pripraviť niečo nové a výnimočné. Viedli nás roky skúseností a priania našich klientov. Vzali sme domček Stilo 4i, ktorý sa stal najobľúbenejším domom roka na Slovensku a hľadali možnosti na jeho vylepšenie...

Kupóny

62 využilo akciu

2 ostávajúcich kupónov

Výhody

4-izbový rodinný dom

Jednopodlažný (bungalov)

Zastavaná plocha: 100 m2

V rozsahu výstavby ALL INCLUSIVE s nadštandardnými službami

Zahŕňa: kompletnú výstavbu vrátane všetkých služieb súvisiacich s výstavbou

Termín dodania: do 30 dní od začatia montáže

Miesto dodania: do 30 km od Bratislavy (kďekoľvek na území SR za menší príplatok)

Štandartná cena: 72.999 €

Cena pre online rezerváciu: 64.999€

Ušetríte: 8.000 €

Platnosť: 1. – 2. 5. 2020

Rezervácia zľavy je nezáväzná.

Zvýhodnenie platí len pre jeden jediný dom!

Naša snaha sa vyplatila. Výsledkom je dom, ktorý sa stal absolútnym prelomom v oblasti bývania. Excelentné dispozičné riešenie, skvele využitý priestor, výrazné estetické ladenie. Všetko, o čom ste doteraz len snívali. Za cenu, ktorá Vám vyrazí dych...

 

Domček Stilo Absolut s rozlohou 100 m2

  v jeho uvádzacej cene z roku 2017 -  64.999 EUR!

 Jedine v dňoch 1.5. a 2.5. pre Vás so zľavou 8.000 EUR!

 

Stilo Absolut Vás očarí komfortom štyroch priestranných izieb. Prekvapí úložným priestorom technickej miestnosti a samostatnej komory. Budete nadšení luxusnou kúpeľnou, kam sa pohodlne zmestí vaňa i sprchový kút. Splní Vám túžbu po slnečnej terase, ktorá vedie priamo zo spálne.

Nebudete naňho čakať dlhé týždne a nebudete nič dokončovať. Jediný mesiac a tento výnimočný dom je len Váš. Plne pripravený na Vaše nasťahovanie.

 

ALL INCLUSIVE Vám naviac zaručuje:

  • Zabezpečenie stavebného povolenia
  • Dodanie kompletnej projektovej dokumentácie
  • Výstavbu základov domu
  • Pripojenie na inžinierske siete

 

V Dome Snov plníme sľuby vždy do bodky. Každý z našich domov nesie hrdo garanciu dodržanej ceny, dohodnutých termínov a predovšetkým kvality, ktorou sme na našom trhu povestní. Pre získanie akcie stačí vyplniť kontaktný formulár a využiť zľavový kupón.

 

Ešte stále váhate? Prečo sa smutne uskromňovať, keď môžete mať všetko? 

S domčekom Stilo Absolut od Domu Snov naozaj absolútne všetko...

 

 

Ing. Mikuláš STANO

Zakladateľ projektu DOM SNOV

 

 

Pokiaľ sa chcete na vlastné oči presvedčiť, čím sme očarili už viac ako 800 rodín, príďte si obzrieť domček Stilo naživo. Navštívte vzorový dom v Bratislave, Nitre, Prievidzi, Banskej Bystrici alebo v Košiciach!

 

 

 

KATALÓG A CENNÍK RD už od 39.999 EUR

dostupný k zhliadnutiu >>>TU<<<

 

 

Mohli ste nás vidieť na TV Markíza 


Hodnotenia akcie

5 / 5

Hodnotilo: 3
Silvia, Bratislava
04.06.2016
S manželom máme veľa práce a nevyznáme sa v stavebníctve, preto nás potešilo, že zabezpečíte všetko od vybavenia stavebného povolenia až po odovzdanie stavby.
Margaréta, Ružomberok
15.05.2016
Výstavbu rodinného domu som riešila s pánom Kubaliakom a Polyakom. Veľmi som si vážila ich ochotu pomôcť mi a ústretové správanie. Takýto ľudský prístup som už dlho nikde nezažila. Váš balík All inclusive nás presvedčil, pretože vybavíte za klientov všetky potrebné náležitosti k stavbe.
Koloman, Žarnovica
30.03.2016
Vo Vašej spoločnosti sme zistili, že sa vieme bezproblémovo zmestiť do nášho rozpočtu a ešte nám to viete zabezpečiť bez starostí. Čo môžem vyzdvihnúť z Vašej strany bola naozaj extrémna ochota či už v rámci termínov dodania, tak aj prijímania financií. Taktiež obchodná zástupkyňa slečna Benčová bola veľmi ústretová a vždy sa nám snažila pomôcť.

Máte otázku? Spýtajte sa nás na čokoľvek

Zľavové kupóny sa míňaju závratnou rýchlosťou. Získajte ten Váš skôr než bude neskoro. Zostáva už len 2. Pre získanie zľavy prosím zadajte nasledovné informácie: